Vers van de pers: de eerste namen voor North Sea Jazz 2020! En de voorlopige line-up is spectaculair met Alicia Keys, Diana Ross, John Legend.
Grote opening door John Legend op donderdagavond
De organisatie van North Sea Jazz heeft vandaag de eerste namen voor de komende editie bekend gemaakt. En die zijn niet mis! Op donderdagavond 9 juli begint het festival al met een grote opening door John Legend. De headliners zijn Lionel Richie op vrijdag, Diana Ross op zaterdag en Alicia Keys op zondag.
Jubileumconcert Herbie Hancock, Michael Kiwanuka en Black Pumas
Ook bijzonder is het jubileumconcert van de 80-jarige Herbie Hancock, naast optredens van Gregory Porter, Ibrahim Maalouf en Joe Bonamassa met het Metropole Orkest. Zanger Michael Kiwanuka is van de partij, net als de Black Pumas.
LEES OOK: Metropole Orkest wint Grammy voor Jacob Colliers ‘All Night Long’
Verder treden George Benson, de Brabantse Nona, Typhoon, New Cool Collective, Kurt Elling en Jill Scott op.
Hier kun je de hele line-up zien. Driedagenkaarten voor het festival zijn al uitverkocht. De dagkaarten gaan op 1 februari in de verkoop.
Bekijk hier de aftermovie van afgelopen jaar: